Yerel Seçimlere Kalan Süre :

TWITTER FACEBOOK

SAATHANE ESNAFINDAN DEMİRTAŞ’A KAHVALTI

Ana Sayfa » GÜNCEL » SAATHANE ESNAFINDAN DEMİRTAŞ’A KAHVALTI

Millet İttifakı İyi Parti Samsun İlkadım Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş, Saathane esnaflarının düzenlediği kahvaltı programına katıldı. Esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Demirtaş projelerini anlattı.

SEÇİME KADAR DEĞİL SONUNA KADAR ÇÖZÜM LAZIM

 

İYİ Parti Samsun İlkadım İlçesi Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş, “Seçime kadar değil sonuna kadar çözüm olacak çalışmalar yapılmalı” dedi.

İlkadım’ın esnafını ve mahallelerini ziyaret etmeye, projelerini anlatmaya devam eden İYİ Parti Samsun İlkadım Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş, geçim sıkıntısnın her geçen gün arttığının altını çizerek, “Bu sıkıntıya geçiçi değil kalıcı çözümler bulmalıyız. Seçime kadar değil sonuna kadar çözüm olacak çalışmalar, hizmetler yapılmalı” diye konuştu.

Pazar yerlerini gezip, ilçe esnafını sıkıntılarını dinleyen ve vatandaşlarla sohbet eden Necattin Demirtaş, gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından yaptığı değerlendirmelerde “Mutfakta yangın başlamış. Bu şartlarda ne vatandaş ne de esnaf geçinemiyor. Sıkıntı büyük. Biz esnafı da vatandaşımızı da rahatlatacak projeler yapmıştık. Başkan olduğumuzda bu hizmetlerimize çıta yükselterek devam edeceğiz. Çözüm de biz de hizmet de” dedi.

“BUGÜNE KADAR SENİ KİM TUTTU”

Seçim öncesi verilip seçildikten sonra unutulan vaatlere de değinen Demirtaş, “Kimse bu vatandaşı aptal yerine koymasın. Geçen yerel seçimde verilen vaatleri seçim sonrası yerine getirmeyenler, şimdi vatandaşın aklıyla dalga geçer gibi aynı vaatleri tekrar veriyor. Ayıptır yav.

Geçen seçim de Anadolu Mahallesi’ne doğalgaz getireceğim diyen Erdoğan Tok, bu vaadini yıllardır Başkanlık yaparken gerçekleştirmemiş, şimdi çıkmış ‘aha kazmayı vuruyorum’ diye seçim öncesi göz boyuyor. Bunca yıl seni kim tuttu da 5 yıl önce verdiğin vaadi seçime bir ay kala yapıyorsun.

Yani demem o ki kimse vatandaşın aklını hafife almasın. Ne yapılanlar ne de söz verilip yapılmayanları bu vatandaş unutmadı. Biz de unutturmayız zaten”