Yerel Seçimlere Kalan Süre :

TWITTER FACEBOOK

Demirtaş: ‘İyiyiz arkadaşlar, çok iyiyiz.’

Ana Sayfa » GÜNCEL » Demirtaş: ‘İyiyiz arkadaşlar, çok iyiyiz.’

İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş, meclis üyesi adaylarıyla biraraya gelerek istişare toplantısı yaptı.

İYİ Parti ile Cumhuriyet Halk Partisi’nin 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli Seçimler için gerçekleştirdiği işbirliğinin, ‘Millet İttifakı’nın İlkadım Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş, meclis üyesi adayları ile biraray geldi.

 

İYİ Parti İlkadım İlçe Başkanlığında gerçekleşen toplantı sonrası konuşan Demirtaş, “Hep sahadaydık yine hep birlikte sahadayız” dedi.

 

Toplantının fikir alış-verişi ve gündem değerlendirmesi çerçevesinde gerçekleştiğini belirten Necattin Demirtaş, “Birlik ve beraberlik içinde vereceğimiz bu kutsal mücadeleyi, nasip olursa 1 Nisan’da da birlikte taçlandıracağız. Bu toplantılarımızı ara ara vatandaşla daha etkili ve verimli iletişim kurabilmek, yapacağımız hizmetleri eksiksiz anlatabilmek için tekrarlayacağız. Şimdilik kimler nerelerde nasıl bir çalışma yürütüyor ve nasıl sonuçlarla karşılaşıyor bunun değerlendirmesini yaptık. Daha neler yapabiliriz, eksiklerimiz neler, yapacağımız hizmetleri anlatmak için vatandaşa en hızlı ve anlaşılır nasıl ulaşıp kendimizi doğru ifade edebiliriz daha çok bunları konuşup fikir alış-verişinde bulunduk” dedi.

 

İYİ Parti İkadım İlçe Başkanı Burcu Işıtan Satar da meclis üyelerine yönelik yaptığı konuşmada sözlerine, “İYİyiz arkadaşlar, çok İYİyiz. Bu öfke ve saldırının sebebi de bu. Ama İYİyiz diye rahavete kapılmak yok. Çıtamız en üstü. Vatandaşımıza ne kadar İYİ olduğumuzu anlatmada eksik kalmamamız lazım” diyerek başladı.

 

Satar, sözlerine şu ifadeleri ekledi; “Aday olduğu günden bu yana, her türlü engeller ve oyunlarla karşılaşan Adayımız Necattin Demirtaş’ın kazanacağını görenlerin oluşturmaya çalıştığı algının ve yapılan saldırıların farkındasınız. Biz bu işlere yasal anlamda gereğini yapıyoruz. Sizde saha da yapın. Vatandaşa kendimizi İYİ anlatalım. Hiç şüphesiz ki vatandaş da, İlkadımlı da yapılmaya çalışılanların farkında ve gereken cevabı 31 Mart’ta sandıkta verecektir.”

 

Öte yandan toplantıya 35 Meclis üyesinin hepsinin katıldığı ve gerekli tüm çalışamaları yapacaklarını söyledikleri öğrenildi.